Pénzügyi referens

A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.

A munkavégzés helye: Balatonlelle, Köztársaság út 36-38.

Az állás betölthető: megállapodás szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Szállítói számlák rögzítése, feldolgozásuk nyomon követése
  • Banki és pénztári tranzakciók rögzítése, összevezetése, folyószámla rendezése
  • Nyilvántartások vezetése, egyeztetése
  • Kapcsolattartás a szakmai egységekkel, partnerekkel
  • Pénzügyi levelezés
  • Könyvelési anyag összekészítése, és leadása határidőre
  • Munkaügyi feladatok ellátása

Önt keressük, ha:

  • Legalább 3-5 év pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat
  • Könyvelői képzettség (aktív és gyakorlati tudással)
  • MS Office alkalmazások haladó szintű ismerete (elsősorban Excel, Word)
  • Alapos, precíz munkavégzés, gyakorlatias hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • Bérszámfejtési feladatok elvégzésében szerzett tapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Minőségi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

A fényképes önéletrajzokat az allas@blyc.hu e-mail címre várjuk, a betölteni kívánt pozíció, és fizetési igény megjelölésével!

Kapcsolat

BL YachtClub & Apartments

8638 Balatonlelle, Köztársaság út 36-38.
E-mail: info@blyc.hu
Social: Facebook

Ügyeletes kikötőmester

+36 (70) 489 2248